Конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПРАВА»

23.09.2016 року у Львові відбудуться Конференція з права інтелектуальної власності! Кафедра інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права Львівського національного університету імені Івана Франка та «Центр дослідження інтелектуального права» започатковують проведення науково-практичних конференцій, метою яких є акумуляція, розвиток та пропагування креативних ідей, думок, концепцій, спрямованих на удосконалення чинного законодавства України у сфері інтелектуальної власності.

Конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПРАВА» проводитиметься у відомому своїми традиціями, історією та сучасністю місті Львові, де кожна цеглина старовинних будинків, кожен камінь львівської бруківки є результатом поєднання інтелектуальної праці митців, зодчих, поетів, письменників, простих галичан з важкою працею мулярів та теслярів, простих робітників. Ця спадщина надихає нас, сучасників, до її збереження та примноження. Як спадкоємці славних інтелектуальних здобутків ми прагнемо у дусі кращих європейських традицій до удосконалення. Саме Ваші ідеї, озвучені на конференції, можуть лягти в основу нових видань, проектів рішень, нормативних актів.

Конференція відбудеться 23 вересня 2016 р. у приміщенні юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою м. Львів, вул. Січових Стрільців, 14. Реєстрація учасників починається о 9.00 год., початок роботи конференції о 9.30 год.

Для участі в конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, ад’юнкти, здобувачі вищих навчальних закладів України та інших держав, а також судді, адвокати та всі інші особи, які цікавляться проблематикою інтелектуального права.

Під час конференції відбудеться презентація підручника «Інтелектуальне право України», підготовленого колективом кафедри інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права.

Після проведення конференції планується опублікування збірника тез доповідей учасників з надісланням примірника учасникам.

 

Тематика конференції:

- загальнотеоретичні проблеми інтелектуального права (права інтелектуальної власності);

- авторське право, суміжні права;

- патентне право;

- засоби індивідуалізації учасників цивільного обороту;

- знаки для товарів і послуг;

- результати селекційних досягнень;

- результати творчої діяльності з локальною новизною (ноу-хау, раціоналізаторська пропозиція);

- захист прав інтелектуальної власності;

- договори у сфері інтелектуального права;

- оподаткування об’єктів інтелектуальної власності;

- митне оформлення товарів, що містять об’єкти права інтелектуальної власності;

- судові експертизи у сфері інтелектуальної власності;

- процесуальні особливості розгляду справ інтелектуальної власності.

Для участі в роботі конференції необхідно до 20 вересня 2016 р. надіслати до оргкомітету заявку на участь, тези доповідей, які повинні бути оформлені згідно встановлених вимог, на електронну адресу intellviv@gmail.com

Про умови участі в конференції можна дізнатися за тел. 032 2394 389 або написавши на електронну пошту e-mail: intellviv@gmail.com

Умови участі в конференції також вказані за посиланням https://www.facebook.com/kafedra.intel.prava/posts/608322182704581

 

Контактна інформація Оргкомітету: 79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 14, кім. 257, Львівський національний університет імені Івана Франка, юридичний факультет, кафедра інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права, тел. 032 2394 389, e-mail: intellviv@gmail.com


Наші друзі та партнери:

(с) 2011-2013 YurHolding.com
Cтворення сайту - WebDreamLab.com