Вийшла друком монографія "ОХОРОНА ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ У СФЕРІ БУДІВНИЦТВА", автор – старший юрист «Юридичного холдингу» ТАРАСЕНКО Х.Ю.

Це видання буде цікавим як для юристів-практиків у сфері інтелектуального та цивільного права, для студентів-правників, що опановують спеціальність «Інтелектуальна власність», так і для бізнес-сектору, адже автор зосереджує свою увагу не лише на теоретичних аспектах правового регулювання, але й висвітлює основні засади правової охорони таких невід’ємних «елементів» бізнесу як комерційне найменування, торговельна марка, веб-ресурси суб’єктів підприємницької діяльності, дає практичні рекомендації щодо успішного договірного врегулювання відносин у цій сфері, в тому числі у мережі Інтернет, вирішення спорів поза судом та принципів судового захисту прав інтелектуальної власності.

У монографії «Охорона прав інтелектуальної власності у сфері будівництва» представлено результати наукового дослідження щодо засад правової охорони об’єктів права інтелектуальної власності у сфері будівництва, суб’єктів, об’єктів та змісту інтелектуальних правовідносин у сфері будівництва, щодо особливостей правової охорони окремих об’єктів інтелектуального права (проектна документація, ландшафтний, фасадний дизайн, мала архітектурна форма, об’єкти патентного права та комерційні позначення у сфері будівництва тощо). Проаналізовано підстави виникнення, умови та порядок здійснення прав інтелектуальної власності у сфері будівництва, їх захист. Визначено особливості застосування інформаційних технологій у сфері будівництва.

Видання адресоване науковим та практичним працівникам, які досліджують інтелектуальну власність у сфері будівництва, а також аспірантам, здобувачам, студентам, працівникам суду, патентним повіреним, адвокатам, іншим практикуючим юристам та усім заінтересованим особам, які небайдужі до осягнення нових знань у сфері інтелектуального права, у сфері будівництва.

 

 

З питань придбання книги – звертайтеся e-mail: lawholdyng@gmail.com, tarasenkoleo@gmail.com


Наші друзі та партнери:

(с) 2011-2013 YurHolding.com
Cтворення сайту - WebDreamLab.com